December

Autor AsianStyle, 30.05.2013
Alba Dear My Lover, Honesty, Fire, A Story To The Sky, She′s Gone, The Last Legacy, Reason, Like a Stranger, Pretend, Going Crazy, Perhaps Love
Členové Yun Hyuk, DK
Aktivní 2009 - současnost
www.cshappyent.com
December je mužské duo, které debutovalo 27. října 2009 s mini albem Dear My Lover pod společností CS Happy Entertainment. Toto talentované duo se na svůj debut připravovalo pět let. Na začátku kariéry pánové doufali, že se díky svému talentu a také svým podmanivým hlasům vyšplhají až na nejvyšší příčky hitparád. Bohužel se jim to nepodařilo. Jejich hlavním cílem je stát se ikonou romantické hudby, především balad, asi tak jako Brown Eyes a SG Wannabe. 

Debutovali v populární show Yoo Hee Yeol Sketchbook, ale první skutečný úspěch zaznamenali až s písní, která se objevila v oblíbeném seriálu Iris. První neúspěchy je neporazily. Nevzdali se a v hudbě statečně a trpělivě pokračovali.Fanouškům se také připomněli v Monday Kiz, kde předvedli svůj neskutečný talent a opravdu krásné R&B hlasy. Po tomto vystoupení se jejich balady staly mnohem populárnějšími. Za pět měsíců po debutu se vydali i do Japonska a odehráli si tam svůj první koncert.

V březnu 2010 vydali album Honesty a k tomu ten samý rok přidali i singl Tears In Heaven a mini album A Story To The Sky. V roce 2011 se vrátili s působivou baladou Good Bye a s dalšími singly Cho Young Soo All StarBeautiful WomanTears, Love Baton a Love Harmony. O rok později si připravili další singl PS. I Love U, po kterém pak následovalo mini album She′s Gone a pak sing Unfinished a aby toho nebylo málo, tak i studiové album The Last Legacy.

V roce 2013 se na hudební scénu vrátili s překrásnými baladami Memories, Going HomeFire. Píseň Fire vypráví o lásce a vzpomínkách. Hudební video zobrazuje i záběry z jejich vojenské služby.

V červnu 2015 sa vrátili s albem Reason a stejnojmenným MV. Poté následovala alba Like a Stranger, Pretend, Going Crazy. Na podzim 2016 vydali mini album s názvem Perhaps Love a také MV k písni Mother. Nový rok 2017 zahájili singlem She’s gone2.


FOTO: mardi09.wordpress.com

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9