Jin Lin

Autor Eunka, 13.10.2014
Alba Distance, Elf, Jinism
Aktivní 1996 - současnost
www.facebook.com/JINLIN20...
twitter.com/jinlin1028
Jméno: Jin Lin 林大晉
Povolání: Zpěvák 
Datum narození: 28. října 1977
Místo narození: Taiwan, Taipei
Znamení: Štír


Jin Lin debutoval v roce 1996 a byl členem skupiny Postman. Vystudoval uměleckou školu v Taipei a zaměřil se především na moderní pop. Po skončení vojenské služby se věnoval divadlu jako taneční režisér. V roce 2011 vydal mini album s názvem Distance.

Po vojně se mu nevedlo zrovna nejlépe, neboť všude bylo náhle plno mladých a nadějných interpretů, takže si nakonec našel práci v kanceláři. To mu však neprospívalo a začal trpět depresí. Aby tuto chorobu překonal, začal se věnovat taiji, které kombinoval s tancem. Později o tom dokonce napsal knihu.Zpět na hudební scénu mu pomohl oblíbený zpěvák Show Luo, jenž pro něj napsal píseň a pomohl mu i s koncertováním. Album Elf, vydané 25. dubna 2014, bylo úspěšné a k písním vyšlo i několik videoklipů, například My Girl nebo Baby You Know, kterou nazpíval s rapperem Adrianem. Jin Lin tak získal zpět svoji popularitu. Zpěvák hovoří japonsky, čínsky a miluje tanec. Svou hudbu vydává pod Warner Music Taiwan.Na hudební scéně zářil i v roce 2015, kdy 16. října vydal dlouhohrající album Jinism, které obsahovalo 11 skladeb. Jeho fanoušci se tak mohli těšit z vdeoklipů k písním Chess a Chorus Song.

V dubnu 2016 vydal svůj první japonský singl s názvem Give Me All Your Love. Šlo o krásnou baladu a sám Jin Lin se podílel na natáčení videoklipu coby scénárista a režisér. 


FOTO: futurestudio.tw

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9