Punch a GREE v OST dramatu, ve kterém kněz nejde pro ránu daleko

19:00 | 13.04.2019 Xiunka 1
Katolický kněz, který se nebojí jít v boji za spravedlnost pro ránu daleko? Hlas zpěvačky Punch a rappera GREE vás budou napínavým dramatem provázet.
Zpěvačka Punch po pěti letech po debutu vydala v lednu své mini album Dream of You s titulní skladbou Heart. Pro svůj hlas je přezdívána královnou OST. S rapperem, který si říká GREE, spolupracovala na skladbě Breeze, jež je OST dramatu The Fiery Priest.

Jedná se o krimi drama s komediálními prvky. Katolický kněz Kim Hae Il, kterého ztvárňuje herec Kim Nam Gil, detektiv Koo Dae Young (Kim Sung Kyun) a prokurátorka Park Kyung Sun (Lee Ha Nee) vyšetřují případ vraždy staršího katolického kněze. Kim Hae Il je bývalým vojákem, dělá sarkastické poznámky a ne vždy je k ostatním zrovna milý. Detektiv je velmi výřečný, ale zároveň nesmělý. Prokurátorka je nádhernou, ambiciózní a samozřejmě chytrou ženou. Ve své práci je opravdu dobrá. Dokážou tyto tři protikladné postavy spolupracovat s cílem najít vraha? Vyrovnají se detektiv a prokurátorka s hrubou povahou Kim Hae Ila? To zjistíte jenom při sledování dramatu, které je vysíláno každý čtvrtek a pátek na televizním kanálu SBS.

Skladba Breeze je kombinací vzteku a nenávisti. Velmi emotivní, prudký rap GREEho je střídán s jemným hlasem Punch. Tito dva umělci nejsou jedinými, kteří OST dramatu propůjčili své hlasy. Hlasy satirického dua NORAZO a zpěváka Jung Dong Ha vás budou v podobě OST dramatem také provázet.

 

Líbí se vám OST? Zaujalo vás drama?


ZDROJ: dkhhrnb.com

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9