JDC′s Songator 3 je v provozu!

17:32 | 27.09.2014 Syrinox 0
Náš DJ JDC pro vás má skvělou zprávu! Jeho nová verze Songatoru je opět v provozu a čeká jen na vaše navštívení!
Songator
Songator FOTO: http://asparty.jdcent.cz/
Každý z vás si definitivně pamatuje DJ JDC, který nás ctí svou veleváženou přítomností na každé Asianstyle Party již od roku 2013. Tenhle DJ si na své práci velmi zakládá a právě proto vznikl Songator

Portál, kde můžete přidávat své oblíbené písně od milovaných umělců a poté si je DJem nechat zahrát přímo na party. Dokonalé, že ano? 

Songator 3 si prošel mnoha změnami a přichází k vám v úplně novém plášti. Už jen úvodní stránka na vás mrká pěknými barvami a precizním provedením. Jaké jsou novinky? 

Tak například se nyní můžete registrovat a to buď přes Twitter nebo přímo na serveru. Výhoda registrace je například ta, že můžete psát soukromé vzkazy přímo DJovi. 

Playlist samotný je nyní mnohem přehlednější a pokud zrovna nemáte tušení, o jaké skupině se mluví, jedním kliknutím na její jméno vás Songator přenese do sekce s Interprety, kde se dozvíte vše potřebné.

Dalším překvapením je Hitparáda, která hraje velmi podstatnou roli. Pokud máte oblíbený song a chcete jej protlačit co nejvíce k očím a uším DJe, pomůže vám k tomu ♥. Hlasujte pro písně a buďte si jisti, že je uslyšíte!

Hitparáda rovněž přináší další vymoženost a více prostoru volby pro vás: vyřadili vám administrátoři skladbu, kterou prostě v playlistu musíte mít? Dostaňte ji do týdenní hitparády a máte vystaráno.Důležitá informace je ta, že Songator 3 začíná s čistým štítem, tedy prázdným playlistem, to ale neznamená, že DJ nemá žádné skladby na párty - pouze dělá reorganizaci, aby vám oblíbené skladby mohl zahrát ještě rychleji. 

Co více říct? Snad jen to, že tým Songator vám přeje příjemné chvíle a ještě lepší poslech! Těšíme se na vás na další Asianstyle Party!

DJ JDC's Songator 3

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9