Bangtan Boys pro Hanako Magazine: J-HOPE, V

13:09 | 18.02.2014 Peťul_TripleS 3
Japonský časopis Hanako Magazine vyzpovídal všechny členy Bangtan Boys, ale my se nyní podíváme na další členy a to na duo J-HOPEa a V.
J-HOPE, V
J-HOPE, V FOTO: stuffpoint.com

J-HOPE: Veselý od přírody, „naděje“ všech členů!
Rozhovor začal a on začíná vyjmenovávat vše, co umí v japonštině. To je J-HOPE, který má veselou osobnost. Stejně jako jeho jméno, bezstarostný a nevinný úsměv mluví za své.
Když přemýšlím nad naším prvním vystoupením v Japonsku, před příchodem jsem se vlastně učil slova jako 'jejeje' nebo 'Teď je čas!'.

Také má velmi elegantní taneční pohyby na pódiu.
Máme akrobatický taneční pohyb s názvem Matrix dance, to je technika, v které jsme dobří. Máme nové písně jako třeba Attack of Bangtan a další hip-hopové skladby, které každého rozproudí, a chci, aby každý poslouchal různé styly.

Jeho jedinečný taneční styl je také jeho půvabem. Jak to dělá?
Když máme čas, obvykle se dělíme o své názory a společně přemýšlíme. Obvykle má JungKook opravdu dobré nápady a také má opravdu dobrou rovnováhu těla!

Tímto samozřejmě dal znát, že je to dobrý člověk, který nezapomíná na podporu mladších členů.
 

V: Spontánní člověk, který je každým milován a učí se tvrdě japonsky z anime
V, který je nazýván „4D“ ostatními členy, je ještě zvláštnější (ne ve špatném slova smyslu), než oni říkají. Když byl požádán, aby se představil, řekl: „V okamžiku, když jím kuře, rýži, majuu (a velmi dlouhý seznam dalších pokrmů), jsem nejšťastnější.“

V, který má spontánní a roztomilou osobnost, je také ambiciózní, pokud jde o naučení se japonštiny.
Někdy nevím rozdíl mezi konna ni, conna ni, anna ni, donna ni (takto, tak moc, takhle, jak moc), ale dělám to nejlepší, abych se to naučil při sledování anime.

Když přijde na anime, má rád One Piece, Summer Wars a Piano no Mori. V anime One Piece souhlasí s frází, která hlásá: „Lhostejnost je ta nejosamělejší věc“ a řekl, že to na něm zanechalo hluboký dojem.

A co něco jiného, co ho rozplakalo…?
Protože jsem typ člověka, který opravdu nebrečí, i když jsem hluboce dojatý, nezdá se, že by to zasáhlo mé oči. (směje se)

Všichni členové řekli, že „má opravdu milou osobnost“, pokud jde o jeho způsob mluvení a gesta a je o to víc okouzlující, čím více s ním mluvíte.
ZDROJ & FOTO: bangtan.tumblr.com

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9