Seo In Guk

Autor Eunka, 11.05.2014
Alba Aegiya, BOMTANABA
Aktivní 2009 - súčastnosť
seoinguk.co.kr
facebook.com/sigstyle1023
twitter.com/whatsup_inguk...
instagram.com/seo_cccc/
Jméno: Seo In Guk 서인국
Povolání: Zpěvák a herec
Datum narození: 23. října 1987
Místo narození: Ulsan, Jižní Korea
Výška: 180 cm
Váha: 68 kg
Znamení: Štír
Krevní skupina: B


Hudební kariéru zahájil v roce 2009, ale oficiálně debutoval až o dva roky později, a to jako zpěvák i herec. Do srpna 2017 spadal pod Jellyfish Entertainment a v Japonsku ho zastupuje Irving Entertainment. Dne 7. srpna oznámil, že podepsal smlouvu s BS Company.

Pochází z chudé rodiny a po kariéře zpěváka začal toužit v deseti letech, neboť ho ispiroval rocker Kim Jung Min. Zářil na rodinných setkáních a školních besídkách, což mu dodalo odvahu k tomu, aby zúročil svůj talent i jinde. Začal studovat na univerzitě Daebul a během studia chodil na konkurzy. Bohužel neměl štěstí, tak si přestal věřit a nakonec ho to přivedlo až k psychickým problémům a bulímii. To dočasně poškodilo i jeho hlasivky. Vše se však změnilo, když v roce 2009 vyhrál první místo v soutěži Superstar K.V roce 2012 sa stal součástí jukebox muzikálu Gwanghwamun Love Song a krátce na to dostal příležitost ukázat vlohy k herectví v seriálu Love Rain. Pak se začal zajímat i o japonskou hudební scénu a podepsal smlouvu s Irving Entertainment. Slávu mu přinesla hlavní role v dramatu Reply 1997. Díky ní si získal mnoho fanoušků a také se konečně začaly hrnout nabídky.

V padesátidílném seriálu The Sons si zahrál, aby se přiučil od starších kolegů a když se v roce 2013 zaměřil na zábavní show I Live Alone, dal si od herectví trochu pauzu. Ani hudbu však nezanedbával. V Japonsku ten rok vydal první japonský singl Fly Away a v Koreji mini album With Laughter or with Tears.
Ani filmu se nevyhýbal. Zahrál si Won Ila ve sportovním snímku No Breathing (2013), v němž mu parťáka a vlastně i rivala dělal Lee Jong Suk. Diváky rozhodně nepotěšilo jen jeho sexy tělo. O rok později zvládl webový seriál Another Parting, komediální drama King of High School a také japonské album Everlasting.

Kromě toho se dočkal i svého prvního historického seriálu, nazvaného The King′s Face. Ztvárnil v něm prince Gwanghaeho. Milovníky hudby pak potěšil singlem BOMTANABA a stejnojmenným MV. V roce 2015 se v rámci pořadu Law of the Jungle vydal za dobrodružstvím do džungle a rok na to si to ještě jednou zopakoval. Mimo to si zahrál v seriálu I Remember You.
V roce 2016 pomalu začal uvažovat o armádě, nicméně nelenil a fanoušky pobavil coby král nakupování Louie v dramatu Shopping King Louie. Jako obvykle se podílel na vánočním singlu Jellyfish a s chutí se pustil do nového singlu BeBe, který vyšel 28. prosince.

Do armády nastoupil 28. března 2017 a na rozloučenou vydal singl Better Together. Mezi vojáky však dlouho nepobyl. Kvůli zdravotním problémům se musel vrátit a v červnu bylo oficiálně oznámeno, že byl vojenskou zprávou osvobozen od povinné vojenské služby. V srpnu mu skončila smlouva u Jellyfish. Přešel k agentuře BS Company. Dva roky chodil se zpěvačkou Park Bo Ram, ale jejich vztah bohužel nevydržel. V květnu 2018 bylo oznámeno, že si zahraje v seriálu 100 Million Stars Falling From the Sky.


FILMOGRAFIE:
Film:

2013 No Breathing
2016 I Love That Crazy Little Thing
2020 Pipeline


TV Drama:
2012 Love Rain
         Reply 1997
2013 The Sons
         Master's Sun
         Reply 1994
2014 Some Kind of Goodbye
         King of High School
         The King's Face
          Another Parting 
2015 I Remember You
2016 38 Task Force
         Shopping King Louie
2018 100 Million Stars Falling From the Sky
2021 One Day Destruction Came Through My Front DoorFOTO: soompi.com, facebook.com/sigstyle1023

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9