MR.MR

Autor Evča, 27.04.2014
Členové Jin, Chang Jae, Tey, Do Yeon, Sang Hyun, Jae Min
Aktivní 2012 - současnost
cafe.daum.net/MR.MR
youtube.com/user/TheMRMRo...
facebook.com/MRMR7942
twitter.com/thenmMRMR


MR.MR (미스터미스터) je klučičí skupina, která debutovala v říjnu roku 2012 pod spoločností TH E&M s písní Who's That Girl. Skupina se nyní skládá ze šesti pánů, kterými jsou Jin, Chang Jae, Tey, Do Yeon, Sang Hyun a Jae Min. Název fanklubu je Miso.

Název skupiny MR.MR je skratka od Mister Mister, v přeneseném významu znamená men among men (muži mezi mužmi). 

Skupina oficiálně debutovala 4. října 2012 s písní Who's That Girl, ke které v ten stejný den vydali hudevní video i digitální singl. Propagaci začali o den později v hudebním pořadu Music Bank.

Začátkem roku 2013 sa vrátili s písní Highway. Singl a hudební video zveřejnili 24. ledna. Stejně jako jejich debutovou píseň, tak i Highway produkovali Brian Kierulf & Joshua Michael Schwartz. Tentýž den započali propagace v hudebním pořadu M!Countdown.Dne 25. června slavnostně otevřeli své oficiální fan cafe s teaser fotografií k připravovanému comebacku. Krátce na to, 4. července, zveřejnili hudobní video písně Waiting For You a o deň později vydali i své první mini album pod stejným názvem.

Začátkem října se ke skupině přidal nový, šestý člen Ji Won, krátce na to ale prý utrpěl zraněný, které mu zabránilo vystupovat, proto ho nahradil Hon. Hudobní video písně Do You Feel Me zveřejnili 8. listopadu 2013. V ten ded vyšel i třetí singl pod stejným názvem. V prosinci se pánové představili s vlastní reality show MMTV.

Začátkem roku 2014 se na internetu začaly šířit fámy o sexuálním skandálu nejnovějšího člena Hona. Neznámá slečna, která se nechala přeoperovat na muže, si prý dokonce natáčela jejich pohlavní styk. Hon přišel nejen o důvěru členů, ale i jiných kamarádů a tak nakonec opustil skupinu a společnost podala na zmíněnou slečnu trestní oznámení. Nakonec se zjistilo, že žena lhala a tak se za své konání omluvila. Pohle jejích slov byla nešťastná, protože se jí Hon, se kterým kdysi byla kamarádka, během přípravy na debut nevěnoval, a když byla opilá, tak jednoduše zveřejnila fámy o jejich vztahu. I když se nakonec všechno vysvětlilo, Hon se do skupiny nevrátil. I přes tento skandál skupina na konci února vydala singl pojmenovaný Mr.Mr.V dubnu 2014 pánové zveřejnili píseň It's You, kterou věnovali všem svým fanouškům. Hudební klip vyšel 7. května. Krátce na to, 16. května, vydali i hudební video k písni Big Man. V tentýž den vydali i čtvrtý singl. V druhé polovině listopadu si zavzpomínali na dětství v oblíbeném Disneylandu a natočili tak hudební video k písni I Promise You.

V březnu 2015 došlo ke zvratu. Dne 4. března vydala společnost na fan cafe prohlášení týkající se odchodu Ryuho ze skupiny, aniž by udali důvod, proč odchází. O pár dní později sám Ryu uviděl prohlášení a byl jím hluboce škován. Na sociální síť Twitter si vylil srdce a napsal některé stížnosti včetně nespravedlivého zacházení, fyzického a slovního týrání, kterému se dostávalo, zatímco byl stále ve skupině. Nakonec Ryu podal žalobu na generálního ředitele společnosti. Takto přišla skupina Mr.Mr o třetího člena v roce 2015. Skupina se poté v dubnu vrátila na scénu s mini albem Out a s novými členy: Sang Hyunem a Jae Minem.


FOTO: popgasa.com, zxc7028ko.pixnet.net, mrmrspain.wordpress.com

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9