Double JC nebo také JJCC (더블제이씨) je nová K-Popová skupina pod vedením Jackieho Chana. Jackie Chan se v loňském roce, když propagoval v Jižní Koreji svůj film CZ12, ve kterém si zahrál i korejský herec Kwon Sang Woo, rozhodl, že založí K-Popovou skupinu. Uběhl rok a nastal debut zbrusu nové skupiny pod křídly akční hvězdy Jackieho Chana s názvem JJCC (Double JC).
 
Není to první Jackieho počin, co se týče hudebních skupin, má už pod svými křídly také New Seven Little Fortunes (Lucky 7), kteří jsou známí hlavně v Hongkongu.
 
Kromě hereckých a kaskadérských zkušeností má Jackie Chan, který absolvoval Čínskou dramatickou akademii, také zkušenosti ve zpěvu, kterému se naučil v akademii a pokračoval v něm i celý svůj život. Sám vydal mnoho hudebních alb.
 
Všichni členové skupiny prošli konkurzem, kterého se zúčastnil i sám Jackie Chan, který teď bude celou skupinu řídit.
 
Agentura, pod kterou JJCC vystupují, se jmenuje The Jackie Chan Group Korea.


 
Před debutem v Číně debutovala skupina JJCC dne 24. března 2014 nejdříve v Jižní Koreji. Jejich první hudební video se jmenuje At First. Skupina měl až do srpna 2015 pět členů, z nichž jsou 4 Jihokorejci (SimBa, E.co, EDDY, San-Cheong) a jeden Australo-Číňan (Prince Mak). Leaderem skupiny je SimBa, který býval spolu s E.cem modelem. Nejmladším členem je San-Cheong.

V srpnu 2015 měla skupina comeback s druhým mini albem ACKMONG a přidali se také dva noví členové Yul a Zica. Nyní tedy skupinu tvoří 7 členů.
 
Všichni členové mají dovednosti v rappu, zpěvu, psaní písní, jsou muzikální a také mají taneční dovednosti v poppingu, jazzu, b-boyingu a baletu. Celá skupina dokáže mluvit dohromady třemi jazyky (anglicky, korejsky a čínsky). V budoucnu bychom je mohli zahlédnout po boku Jackieho Chana také na stříbrném plátně.
 
Jackie Chan jakožto „otec“ skupiny řekl: „JJCC se narodili po důkladném plánování v rámci mého přesvědčení, že pouze sloučená Asie může dobýt svět. Budete mít možnost poznat odlišný obsah než mají současní idolové. Budeme se ze všech sil až do samého konce snažit, aby jejich první vystoupení zanechalo dojmy v mysli fanoušků.“
FOTO: facebook.com/DoubleJCofficial

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9