So Yi Hyun

Autor AsianStyle, 28.08.2013
Aktivní 2002 - současnost
So Yi Hyun je umělecké jméno herečky Jo Woo Jung. So Yi Hyun se narodila v Jeonju, v Jižní Koreji. Už v dětství věděla, že se chce stát herečkou. Vystudovala herectví na Univerzitě Suwon. Po studiích začala s modelingem, aby zvýšila svou popularitu. Poprvé se objevila ve videoklipu k písni Cold od Lee Ki Chana v roce 2002.

Poprvé se v TV objevila v seriálu Yellow Handkerchief v roce 2003, když hrála mladší sestru jedné z hlavních postav. Následující rok pro ni byl zlomovým. Hrála ve svém prvním filmu, Father and Son: The Story of Mencius. Byla také obsazena do role jedné z hlavních postav v seriálu April Kiss. Tento seriál byl vítězstvím v očích fanoušků.

Několik dalších let jsme mohli Yi Hyun vidět hrát jednu hlavní roli za druhou. Hrála v seriálech jako například Ressurection, Hyena, Assorted Gems, Gloria, Aeja's Older Sister Minja (tento pořad by mohl být časem považován za moderní klasiku) a Cheondam-dong Alice. Její poslední role byla v dramatu od tvN s názvem Who Are You?, kde si zahrála po boku Taecyeona z 2PM.

Její společnost nedávno potvrdila, že se herečka objeví v seriálu Man From The Stars.

Seriály:


Filmy:


Show:


Herečka si zahrála také v několika videoklipech, například Cold od Lee Ki Chana nebo Tears of the Sun od KCM. V roce 2003 byla za roli v seriálu Punch nominována na ocenění New Star Award.


ZDROJ: wikipedia.org, dramafever.com

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9