M4M

Autor AsianStyle, 13.03.2013
Alba Mystery Formula
Členové Jimmy, Alen, Vinson, Bin
Aktivní 2013 - současnost
www.m4m-cn.com/
www.youtube.com/user/theu...
www.facebook.com/CubeXT.M...
M4M je zkratka názvu Mystery Formula (미스터리 포뮬러). Tento název má vyjádřit touhu, mysterióznost a nekonečnost možností. Číslo 4 v názvu poukazuje na počet členů skupiny. Fanklub - 方程式 [FORMULA], barva - černá a zlatá. Všichni členové M4M se museli zúčastnit různých konkurzů, které se konaly v Číně, Hongkongu a na Taiwanu. Měli trénovat zhruba 1460 dní. Tato skupina spadala pod korejskou spoločnost Cube Entertainment a zatím patří k čínské společnosti Starrysky Media (Xing Tian).

Tyto dvě tedy společnosti svého času spolupracovaly na tom, aby vytvořili tuto skupinu. Pod Cube Entertainment byli chlapci speciálně trénovaní čtyři roky. Zajímavé je, že ani jeden ze členů nepochází z Koreje, ale korejštinu ovládají na skvělé úrovni.M4M by měli být aktivní nejen v Číně, ale i v Koreji. Za jejich debutový den se pokladá 13. březen 2013, kdy vystoupili s debutovou skladbou Sadness v hudebním programu M! Countdown. Na fanoušky udělali skutečně příznivý dojem. Někteří dokonce řekli, že tato skupina určitě napíše po hudební stránce úplně nový příběh.

Skupina se bohužel zatím nedočkala comebacku. V roce 2015 vyšlo najevo, že se soudí se společností Xing Tian Media, která jim nevyplácela plat a porušovala smlouvy. Tato situace se stále řeší.


FOTO: fy-m4m.tumblr.com

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9