Jaycee Chan

Autor Mei, 26.12.2012
Alba Chaos
Aktivní 2004 - současnost
www.facebook.com/Jaycee
twitter.com/Jayceechan
Jaycee Chan Jo-Ming (čínsky: 房祖名)je narodil 3. prosince 1982. Je to hongkongský herec a zpěvák. Je synem Jackie Chana a bývalé taiwanské herečky Joan Lin (Lin Feng-Jiao).
 
V roce 2004 vydal své první mandarínské album Chaos. V současné době žije na Taiwanu, kde pokračuje ve své hudební kariéře.
 
Jaycee se narodil a vyrůstal v Los Angeles, Kalifornie. Jaycee krátce navštěvoval College of William and Mary ve Williamsburgu ve Virginii. Ale neabsolvoval zde. Má slabost pro luxusní automobily a noční život. Řekl, že odešel ze školy, protože vše, co mohl vidět ve Virginii, jsou ovce.


 
Jaycee uzavřel dohodu se svými rodiči, že pokud jeho první film "The Huadu Chronicles; Blade of the Rose" aka "Twins Effect II" selže, co se týče výdělku, opustí zábavní průmysl a vrátí se zpět do USA, aby dokončil povinné studium na College of William and Mary. Ačkoliv film byl neúspěšný, Jaycee se zpět do školy nevrátil. Později se ukázalo, že byl vyloučen kvůli špatným známkám.
 
Jackie Chan přednášel jednoho dne na Harvardu a daroval zde nezveřejněnou částku peněz, ve snaze, přesvědčit svého syna k návratu do školy.
 
V roce 2003 se Jaycee přestěhoval do HongKongu. Navzdory těžké propagaci a oceněním, jeho alba a filmy měli deprimující prodej. Jeho film "Double Trouble" vydělal jen 9 000 hongkongských dolarů. Je to jeden z nejvíce neúspěšných filmů, co se týče výdělku, vůbec.
 
Na začátku roku 2009 čínské webové stránky hlásily, že Jaycee se vzdal amerického občanství ve prospěch čínského.


 
Pro film "Malý velký bojovník" navrhla Jayceeho matka Joan, že by Jaycee mohl hrát ve filmu spolu s Jackiem. Jackie Chan byl ale zásadně proti. Místo něj tam hrál Wang LeeHom. Nicméně Jaycee se se svým otcem usmířil a zahrál si s ním v Jackieho stém filmu "1911". Ten se stal k dnešnímu dni nejhůře hodnoceným filmem Jackie Chana.
 
Jackie Chan řekl, že veškeré své peníze daruje po smrti své manželce a na charitu a Jayceemu nenechá nic, protože chce, aby Jaycee dokázal vydělávat své vlastní peníze a ukázal svou cenu.
FILMOGRAFIE


2011   
 
Dong Cheng Xi Jiu 2011
Lee's Adventure
Xin Hai Ge Ming
 
 
2010
           
Fun sau suet oi nei
 
 
2009   
 
Hua Mulan
Zhui Ying
 
 
2008   
 
PK.COM.CN
 
 
2007   
 
Bubeník
Neviditelný cíl
Slunce opět vychází
 
 
2006   
 
Chun tian hua hua tong xue hui
 
 
2005   
 
Jo sok
 
 
2004   
 
Fa dou daai jinFOTO: 365jia.cn
FOTO: img001.photo.21cn.com
FOTO: i213.photobucket.com

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9