Shinhwa

100 Odebírat
Autor Katarinka, 21.12.2012
Alba Resolver, T.O.P, Only One, Hey, Come On!, My Choice, Perfect Man, Wedding, Brand New, State Of The Art, Volume 9, The Return, Inspiration #1
Členové Eric, Minwoo, Dongwan, Hyesung, Junjin, Andy
Aktivní 1998-2008, 2012-současnost
www.shinhwacompany.co.kr/
www.youtube.com/user/SHIN...
www.facebook.com/shinhwa6
twitter.com/ShinhwaCompan...
NA AKTUALIZÁCII PROFILU SA PRACUJE. ;)))

Shinhwa
(korejsky: 신화) je jihokorejský „boyband“ (vzhledem k jejich věku by se o tomto označení dalo polemizovat), který debutoval 24. března 1998. Skupinu tvoří celkem šest členů: Eric, Minwoo, Dongwan, Hyesung, Junjin a Andy, kteří dokázali uspět vedle velkých jmen, jako je H.O.T., S.E.S., g.o.d a mnoho dalších. Není divu, vždyť „Shinhwa“ v překladu znamená „legenda“.


Shinhwa 1998                                                                                               

Shinhwa vznikla pod SM Entertainmentem, později se v roce 2003 přesunula pod Good Entertainment. Ačkoli zůstávali pod Good Entertainmentem jako skupina, každý člen se věnoval vlastním sólovým aktivitám pod individuálními společnostmi. Bylo ovšem nutné, aby svou skupinovou kariéru na čas přerušili.

V době odloučení, která trvala čtyři roky, se vystřídali na vojně, realizovali se v různých oblastech zábavního průmyslu a nepochybně si od sebe řádně odpočali. V roce 2011 členové vytvořili Shinhwa Company a od té doby pokračují ve vystupování společně. Zpět do hudebního světa se vrátili v břenu 2012.


Shinhwa 2012                                                                                                                     

Je obdivuhodné, že spolu pánové vydrželi takovou dobu. Údajně za to může to, že se často hádají, což je nepochybně zajímavá teorie, ale nedoporučuji ji zkoušet.


FOTO: mtviggy.com  

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9