A-JAX

Autor Xiunka, 14.12.2012
Alba 2MYX
Členové Dowoo, Yunyoung, Seung Yeop, Seung Jin a Joong Hee
Aktivní 2012 - ?
dspmedia.subnara.info/aja...
www.youtube.com/dspAJAX/
www.facebook.com/dspajax
K-popová kapela společnosti DPS Medie, jejíž název A-JAX pochází z řecké mytologie. Jde o hrdinu, který přinesl vítězství Řekům během trojské války. Skupina má sedm členů: Jae Hyeong, Hyo Jun, Yu Nyeong, Seong Min, Seung Yeob, Hyeong Kon a Seung Jin.

Debut skupiny byl oznámen  1.4.2012 s video ukázku z jejich vystoupení v MBC Music Making the Star. Během této doby byli dočasně nazýváni jako DSP Boyz. První teaser byl odhalen na YouTube účtu DSP Media, druhý 4. dubna, třetí 9. dubna a poslední 12. dubna .Dne 13. dubna, skupina podepsala dvouletou smlouvu se značkou sportovního ležerního oblečení Spris jako její modelové a také bylo odhaleno, že členové skupiny budou zveřejněni po jednom od 17.dubna, na YouTube účet DSP.  Prvním představeným členem skupiny byl
Jae Hyeong, odhalil. Dne 18. dubna Yu Nyeong, 19. dubna  Hyo Jun, 20. dubna Seong Min, 21. dubna Seung Yeop a 22. dubna  Hyeong Kon a 23. dubna byl odhalen sedmý a finální člen Seung Jin. Po představení všech členů skupiny, 24. dubna DSP Media oznámilo oficiální jméno skupiny jako A-Jax.1. května bylo uvedeno, že skupina bude debutovat v Jižní Koreji a Japonsku současně.
Pro jejich japonské vystupování,  se podepsali pod společnost Universal Sigma, kde jsou i jejich kolegyně Kara a Rainbow.

Poté 7. května se na YouTube účtu DSP Media objevilo video členky Kara, Goo Hara s mužským hlasem v pozadí. Video vytvořilo zmatek, protože nikdo nevěděl jestli jde o  teaser pro nadcházející  comeback Kara nebo upoutávka na nadcházející sólový comeback Goo Hara či jde o  něco, co souvisí s A-Jax. No, 10. května se vydalo další video s Goo Hara  a bylo odhaleno, že teaser byl věnován A-Jax, neboť píseň v pozadí teaseru patřila skupině. Dne 15. května, DSP Media vypustili clou píseň a videoklip pod názvem "Never Let Go". Na hudebním videu je zobrazena pouze Goo Hara. Později bylo konstatováno, že píseň byla jen prolog písní. A-Jax byli ještě před debutem 21. května uvedeni v posledních dvou vystoupeních Kara na jejich první turné Karasia v Saitama (Japonsko).

V květnu 28, zveřejnila DSP Media  na YouTube účtu A-Jax teaser k hudebnímu videu pro jejich oficiální debutový singl "One 4 U". Později bylo odhaleno, že video stálo 42.500 USD, což je asi 850 000,- a to pouze s efekty CG. Celé video a singl album One 4 U bylo propuštěn 1. června. Oficiální debut pak měli v  MBC Music Core 2. června s písní "Never Let Go" a "One 4 U"19. června Universal Sigma oznámila, že "One 4 U" bude mít jap. verzi. Tento japonský singl vyšel 8.8.2012.DSP Media zahájila 7.července akci s názvem "Wing Car Project" pro setkání s  fanoušky mimo Seoul.V tomtéž prohlášení, bylo také oznámeno, že skupina bude uvolňovat nový digitální singl v červenci. O den později byla odhalena fotka, odhalující název nového singlu "Hot Game"<span title="Game" .[19]="" the="" single="" was="" officially="" released="" in="" july="" 11,="" 2012="" as="" "one="" 4="" u"="" follow-up="" song."="">. Teaser byl oficiálně propuštěn 11.7.2012 jako pokračování"One 4 U"

V červenci 17., pak A-Jax zveřejnili název svého funklubu jako "A-Light".


 Další japonskou akcí bylo "Handshake", událost k připomenutí uvolnění japonského singlu. Akce se konala v Tokiu 8. srpna, Osaka 10. srpna, Nagoya 11. srpna a ve městě Fukuoka na 12. srpna.

9.srpna kapela vystupovala na A-Nation v Yoyogi, Japonsko,po boku AAA, Aaron, Breathe, Da Pump, Deep, Daichi Miura, Shu-I, U-KISS and 4ever.A také Universal Sigma oznámili, že singl "Hot Game" bude opět převeden i do japonštině a bude uvolněn v 31.října.

Skupina vydala své debutové mini album s názvem 2MYX 15. listopadu 2012. .

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9