ANS

Autor Eunka, 13.08.2019
Členové Lina, Royeon, Dalyn, Dam I, Bian, Raon, J a Haena
Aktivní 2019 - současnost
ansent.co.kr/artist/ans/a...
www.youtube.com/channel/U...
www.facebook.com/ANS.Ange...
twitter.com/ANS_official_
instagram.com/official_an...
ANS je osmičlenná korejská dívčí skupina, která spadá pod ANS Entertainment. Slečny se jmenují Lina, Royeon, Dalyn, Dam I, Bian, Raon, J a Haena. ANS je zkratkou výrazu Angel N Soul, který značí, že dívky dokáží zpívat jako andělé.

Ještě před debutem vydaly pre-debutový singl Wonderland, jenž vyšel 16. srpna 2019. Ukázaly v něm, jak si dokáží užít léto, nechat se omývat vlnami a rozzářit tváře sluncem. Tehdy jich bylo ještě pět. Až 25. srpna se k nim přidala Raon a staly se šestičlennou skupinou. Oficiálního debutu se skupina dočkala 16. září, kdy vydala singl s názvem Boom Boom.
Z ANS se nakonec stala osmičlenná skupina, neboť v období Vánoc se k nim přidaly další dvě členky, které používají umělecká jména J a Haena. V této sestavě dívky vydaly 10. ledna 2020 nový singl s názvem Say My Name.

V srpnu 2020 se sedm členek, kromě Haeny, rozhodlo opustit agenturu, která s nimi velmi zle zacházela, nedávala jim peníze, neposkytovala jim hodiny tance, zpěvu a dokonce ani manažery. Dále vyšlo najevo, že Haena byla pravděpodobně šikanována ostatními členkami, nicméně ty to popřely. Budoucnost ANS je tedy mizivá.

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9