LIMITLESS

Autor Xiunka, 02.07.2019
Alba Dream Play
Členové A.M, JMVOK, Raychan, Heeseok
Aktivní 2019 - současnost
twitter.com/official_LMTL...
instagram.com/official_lm...
cafe.daum.net/LIMITLESS
LIMITLESS (리미트리스) je jihokorejská čtyřčlenná chlapecká skupina spadající pod společnost ONO Entertainment, která vznikla sloučením ONO a NOS Entertainment. Členové jsou JMVOK, Raychan, Heeseok a A.M. Skupina debutovala 9. července 2019 se singl albem Dream Play.
 

Predebut


Pro skupinu byla důležitým mezníkem druhá řada populárního survival programu Produce, konkrétně Produce 101 Season 2. Zúčastnili se jí Moonbok (JMVOK), Hyunwoo (A.M) a Heeseok. Tato trojice se během survival programu velmi sblížila a to až do takové míry, že po skončení Hyunwoo a Heeseok opustili své původní společnosti a podepsali smlouvu s ONO Entertainment, kde působil Moonbok. Raychan se zúčastnil survival programu MIXNINE. K chlapcům se následně připojil.
 

Debut


Dne 9. července 2019 bylo vydáno debutové singl album Dream Play společně s hudebním videem stejnojmenné titulní skladby. A.M o této skladbě prohlásil: Dream Play nese rysy house a dance stylů, což vytváří snovou náladu a také skvělý pocit. Je to dobrá hudba, poslouchatelná v létě.“ Heeseok prozradil, že se na debut pilně připravovali a to zejména po taneční stránce.
ZDROJ:  twitter.com/official_LMTLS

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9