1TEAM

Autor Xiunka, 29.04.2019
Alba Hello
Členové Rubin, BC, Jinwoo, Je Hyun a Jung Hoon
Aktivní 2019 - současnost
youtube.com/channel/UCuUd...
twitter.com/1team_officia...
instagram.com/official_1t...
1TEAM (원팀) je jihokorejská pětičlenná chlapecká skupina patřící pod společnost Liveworks Company. Členové jsou Rubin, BCJinwooJe Hyun a Jung Hoon. Skupina debutovala 27. března prostřednictvím prvního mini alba Hello. Před debutem působila skupina jako 1TEAM LWZ.

Pre-debut

BC a Rubin měli zkušenosti s hudebním průmyslem ještě před debutem ve skupině 1TEAM. BC působil jako člen skupiny I-REX až do jejího oficiálního rozpuštění. Zúčastnil se survival show Boys 24, kde se mu podařilo probojovat se do stejnojmenné projektové skupiny. Později se přihlásil do další survival show, MIXNINE, ze které byl však nakonec vyřazen.

Rubin se stejně jako BC zúčastnil survival show Boys 24. Rovněž působil v projektové skupině, která z této show vzešla. Po vzoru BC se přihlásil do MIXNINE. Stal se členem finálové devítky. Skupina ovšem nikdy nedebutovala.

2018 – současnost

V prosinci 2018 společnost Liveworsk Company zveřejnila první teaser fotografie a videa členů skupiny 1TEAM LWZ. Začátkem března 2019 byla oznámena změna pojmenování skupiny a také datum oficiálního debutu s prvním mini albem Hello s titulní skladbou Vibe.

ZDROJ: kpop.fandom.com

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9