CIX

Autor Xiunka, 07.04.2019
Alba HELLO Chapter 1. Hello Stranger, HELLO Chapter 2. Hello, Strange Place
Členové BX, Bae Jinyoung, Seung Hun, Yonghee, Hyun Suk
Aktivní 2019 - současnost
youtube.com/channel/UCuas...
twitter.com/CIX_twt
instagram.com/cix.officia...
channels.vlive.tv/B8D8CB/...

CIX neboli Complete In X je pětičlenná jihokorejská skupina působící pod společností C9 Entertainment ve složení BX, Bae JinyoungSeung HunYonghee a Hyuk Suk. Ve skupině nalezneme členy, kteří prošli survival pořady Produce 101 Season 2, YG Treasure Box a Mix Nine. Před debutem skupina vystupovala pod pojmenováním C9BOYZ. Debut se uskutečnil 23. července s mini albem HELLO Chapter 1. Hello Stranger společně s hudebním videem titulní skladby Movie Star.


Pre-debut


BX se zúčastnil YG survival pořadu YG Treasure Box a také Mix Nine. Poté, co byl odvolán debut Treasure 13, společně se Seung Hunem odešel od YG Entertainment a podepsal smlouvu s C9 Entertainment. Bae Jinyoung se zúčastnil survival pořadu Produce 101 Season 2 a následně se stal členem finálové skupiny WANNA ONE, která v prosinci 2018 ukončila své společné aktivity. V první polovině roku 2019 působil jako sólista a poté se připojil k přípravám debutu CIX.

Seung Hun se stejně jako BX zúčastnil YG Treasure Box, kde působil jako člen Team A. Eliminován byl v deváté epizodě, poté byl do survival pořadu navrácen, bohužel se neprobojoval do finálové skupiny. Po skončení survival pořadu podepsal smlouvu se společností C9 Entertainment. Za sebou má zhruba deset let trainee života, kdy působil také v CUBE Entertainment. Seung Hyun se objevil také v survival show Stray Kids v epizodách, kde proti sobě soutěžili JYP a YG trainee.

Koncem února společnost C9 Entertainment oznámila debut nové chlapecké skupiny a postupně zahájila představování členů. Jako první byl fanouškům představen Bae Jinyoung, následně Seunghun, Hyun Suk, Kim Sehoon a Yonghee. Bohužel poté, co byl Kim Sehoon představen fanouškům čelil skandálu a jeho debut byl odvolán. Jako poslední byl představen BX.

Debut

V červnu byla vysílána debutová show Hello CIX přes V Live. Napříč deseti epizodami byly postupně ukazovány kouzla jednotlivých členů. Dne 26. června bylo odhaleno, že skupina CIX bude debutovat 23. července s mini albem HELLO Chapter 1. Hello Stranger, na kterém nalezneme skladby What You WantedMovie Star, Like It That Way, Imagine a The One. Hudební video bylo vydáno k titulní skladbě Movie Star. Choreografii titulní skladby vytvořila slavná taneční crew Just Jerk.

 

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9