Standing Egg

Autor Eunka, 05.03.2019
Alba With, Like, Shine, Us, Dramatic
Členové Clover, Hana a Han Kyul
Aktivní 2010 - současnost
www.youtube.com/user/stan...
www.facebook.com/standing...
twitter.com/standingegg
instagram.com/standingegg...
Standing Egg 스탠딩 에그 je korejská indie akustic-popová kapela, která debutovala v roce 2010 pod společností Von. Skupinu tvoří tři členové Egg 1, Egg 2 a Egg 3, kteří vskrytu komponují a produkují hudbu, a těmi členy na očích jsou pak také tři osoby: Clover, Hana a Han Kyul. Během koncertů se skupinou vystupují také Windy, Lee Ye Seul a Lee Ye Ni.

Členové skupiny se jen zřídka fotí a nedávají o sobě žádné osobní informace. Proč? Jelikož chtějí, aby se fanoušci spíše soustředili na jejich hudbu, která má čarokrásnou auru, než na ně. Upřednostňují prostě svoje písničky nad sebou samými.Jejich debutové album, které nemělo název a obsahovalo 3 stopy, se sice nedočkalo žádné propagace, přesto si jej posluchači a milovníci hudby všimli díky Twitteru. Požádali skupinu, aby nahrála hudební video pro skladbu La La La a bylo jim vyhověno. Video se stalo populárním a skladba zabodovala v hitparádách. Není divu, že první oficiální album With pak mělo veliký úspěch. 

Skupina je známá tím, že každým rokem vydává nějaké album nebo mini album a spoustu singlů. Také pravidelně koncertuje a nahrává OST. V roce 2016 obdrželi cenu Golden Ticket Awards za indie hudbu.


ZDROJ: en.wikipedia.com, forum.soompi.com

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9