Hong Dae Kwang

Autor Eunka, 18.06.2015
Alba Far Away, The Silver Lining, The Silver Lining Part 2, With You
Aktivní 2012 - současnost
www.youtube.com/user/offi...
www.facebook.com/HDKoffic...
twitter.com/dkhong4
Jméno: Hong Dae Kwang 홍대광 
Povolání: Zpěvák
Datum narození: 9. ledna 1985
Výška: 176 cm
Váha: 63 kg
Znamení: Kozoroh
Krevní skupina: B


Začínal jako pouliční zpěvák, ale pak se přihlásil do soutěže Super Star K4 a díky svému talentu skončil na 4. místě. Dne 19. dubna 2013 vydal své debutové mini album Far Away a s ním i stejnojmenný videoklip. O rok později pak následovalo další album The Silver Lining

Může se pyšnit něžným hlasem plným emocí, který se skvěle hodí na procítěné balady. Není divu, že dostal příležitost nazpívat i několik OST k seriálům. Například skladbu I Feel You pro seriál It's Okay, It's Love.Vystudoval Myongji University, obor architektura a poté začal studovat umění na Dong-ah University. Prozradil, že by se rád objevil v populární show We Got Married a také přiznal, že měl svého času problémy s váhou a drastickou dietou shodil 15 kg.

Poté, co v květnu 2015 vydal singl Good Luck, uvažoval nad comebackem. O měsíc později, 18. června, vydal nové mini album s názvem With You. Samozřejmě nechyběl ani videoklip k titulní písni stejného jména.Poté se po desetiměsíční přestávce vrátil na hudební scénu s novou baladou When in Hongdae, kterou si sám složil a která vypráví o rozchodu a vzpomínkách. Vyšla 26. dubna 2016. Ani v roce 2017 nezahálel a 5. dubna vydal nové mini album And You? a MV k titulní písni Fall in Love. Všech šest skladeb, které na albu nalezneme, si napsal a složil sám.

FOTO: facebook.com/HDKofficial

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9