E-Sens

Autor Xiunka, 21.03.2015
Alba Sleep Tight, Back In Time, Anecdote, New Blood, Blanky Munn
Aktivní 2007 - ??
www.beastsandnatives.com/
twitter.com/ikesens
https://soundcloud.com/es...
http://www.instagram.com/...
• Basic Info •

Rodné jméno: Kang Min Ho | 강민호
Umělecké jméno: E-Sens
Nickname: Essayistic Sense aka Blanky Munn

Datum narození: 09/02/1987
Místo narození: Daegu, Korea

Povolání: producent, rapper, textař, skladatel

Debut: 2007
Skupina: Supreme Duo (rozpad na začátku 2013)
Společnost: Amoeba Culture -> ??
Asociace: Zico, Supreme Team, Dynamic Duo


 
• Bio •
 
E-Sens je zkušený a velmi talentovaný rapper, jenž při svém debutu obdržel mnoho chvály nejen od kolegů z branže, ale i posluchačů, dokonce si vysloužil přezdívku Super Rookie či Super Hero Hip hopové scény. Mezi rappery undergroundu se objevil už v roce 2004, kdy ve spolupráci s Planet Black vydal album UNCUT, pure!!. 

Aktivní samozřejmě byl i v letech mezi 2004 a 2007, ale teprve tehdy opět otřásl undergroundovou scénou se svou první mixtape. E-Sens stojí pro Essaystic Sens, což rapperovi skvěle sedí, pokud vezmeme v potaz jeho techniku, která je úderná a přesná, zatímco jeho texty jsou přímočaré, upřímné a esejistické, otevřeně mluvící o všech možných problémech i zážitcích.

E-Sens dlouhou dobu působil pod Amoeba Culture společně se Simonem D. Jako dvojka tvořili Supreme Team, který byl i mezi K-Pop fanoušky velmi oblíben. Dokonce v roce 2009 vyhrál na MAMA jako první duo i cenu. 

V roce 2013 se ovšem E-Sens rozhodl rozvázat smlouvu s Amoebou. Odešel a Supreme Team se rozpadl. Podobně jako Choiza a Gaeko, i on se zapojil do velké "diss battle 2013". Vlastně byl jedním z těch, kdo ji začal. 

E-Sens je od odchodu z Amoeba Culture na volné noze. Ve 2014 vydal několik singlů, kterými fanoušky i nadále připravuje na velký comeback se slíbeným albem Anecdote. 

Po celou dobu své kariéry má rapper neustále oplétačky s policií a soudy kvůli drogám. Ať už se jedná o marihuanu, extázi nebo metanfetamin. Rok si dokonce odbyl ve vězení.


FOTO: soompi.com

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9