Two X

Autor Eunka, 16.12.2014
Alba Double Up, Ring Ma Bell, Reboot
Členové Jiyou, Eun, Surin, Eunyoung
Aktivní 2012 - současnost
www.stargazegrp.com
www.youtube.com/channel/U...
www.facebook.com/Two-X_SG...
instagram.com/twox_offici...
Two X je pětičlenná dívčí skupina, která debutovala 16. srpna 2012 pod společností J.Tune Camp. Leader skupiny je Jiyou. Název oficiálního fanklubu zní Doubling, což znamená, že fanoušci budou dívky povzbuzovat dvakrát více.

Co ale znamená název skupiny? Two X je zkratkou pro Top (T), Win (W), One (O) a X značí násobit. V listopadu 2014 se dámy přestěhovaly pod Star Gaze Entertainment , která je nyní zastupuje.Svoje první mini album nazvané Double Up vydaly 20. srpna 2012. Obsahovalo pět skladeb. Vyšlo k němu i stejnojmenné hudební video. Album produkovali Duble Sidekick. Dne 3. února 2013 bylo oznámeno, že dívky čeká comeback. Za pár dnů, přesněji 14. února, pak vydaly singl Ring Ma Bell a pestrobarevné video k titulní skladbě.

Poté se na dlouhou dobu odmlčely, a jak už jsme zmínili v úvodu, opustily J.Tune Camp a přešly k jiné společnosti. Nedávno vyšlo najevo, že se hodlají brzy vrátit na hudební scénu. Kromě toho bylo v roce 2015 oznámeno, že Minjoo opustila skupinu ze zdravotních důvodů.Už to skoro vypadalo, že se slíbeného návratu nedočkáme, ale naštěstí vše dobře dopadlo a dívky se v srpnu 2016 vrátily na hudební scénu s novým singlem Reboot a také s videoklipem k titulní písni Over


FOTO: two-xx.tumblr.com

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9