Mad Town

Autor Eunka, 27.09.2014
Alba Mad Town
Členové Moos, H.O, Buffy, Heo Jun, Jota, Lee Geon, Daewon
Aktivní 2014 - 2017
www.gnientertainment.com/...
www.facebook.com/madtown1...
twitter.com/MADTOWN_GNI
instagram.com/madtown_gni...
Mad Town 매드타운 byla sedmičlenná chlapecká skupina, která začínala pod společností J.Tune Camp a na debut se připravovala skoro dva roky. Od konce roku 2016 patřila pod GNI Entertainment. Jméno fanklubu: Madpeople

Leaderem se stal Moos, o kterém je známo, že byl společně s Buffym členem rappového dua Pro C, které vydalo dva singly. První s názvem Bad Memory (vokály nazpíval K.Will) a druhý The Side That Loves More Hurts (vokály Ailee). Už tehdy se vědělo, že toto duo bude součástí větší skupiny, ale nevědělo se, kdy J.Tune Camp s nováčky vyrukuje.



Až 24. září 2014 společnost oznámila, že představí všech sedm členů, což pak v dalších dvou dnech učinila. Také prozradila, že budou mít koncept zlobivých hochů a v jejich hudbě najdeme hip hopové prvky a svobodomyslnost. Pánové mají navíc dost zkušeností se skládáním písní a psaním textů, což není v této branži na škodu.

Posléze jsme se mohli, dne 1. října podívat na upoutávku k jejich debutové písni Yolo, k níž 6. října vyšlo MV, ve kterém pánové předvedli speciální opičí tanec. Jejich první mini album dostalo příznačný název Mad Town.



V březnu 2015 J.Tune Camp ohlásili comeback a vydali upoutávkové fotografie s jednotlivými členy. Poté jsme se 12. března mohli dočkat druhého mini alba s názvem Welcome to Mad Town a energického videoklipu k titulní písni New World.

Chlapci se pak vrátili na scénu po osmi měsících, když 12. listopadu vydali veselý singl OMGT a k němu i vtipný videoklip. Prozradili, že si choreografii tentokrát vytvořili úplně sami. Další návrat oznámili v červnu 2016. Dne 21. června jim pak vyšlo třetí mini album Emotion a MV k titulní písni Emptiness, která se nesla v mnohem pomalejším rytmu než je u nich zvykem.

Na podzim roku 2017 vyšlo najevo, že skupina podala žalobu na společnost GNI. Ředitel společnosti byl zatčený za podvod a Mad Town tak zůstali bez podpory a nemohli propagovat. Brzy na to vyšlo najevo, že se skupina rozpadla.


FOTO: fy-madtown.tumblr.com

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9