K-Pop hvězdy složily Covid-19 hymnu

19:00 | 13.05.2020 Evča 0
Dreamcatcher, IN2IT a sólistka AleXa spojili síly s organizací UNESCO a vydávají povzbuzující píseň plnou praktických informací!

Humanitární organizace UNESCO uspořádala projekt Millenasia Project (UNESCO Global Education Coalition), ve kterém chce informovat studenty a obecně společnost o hygieně a zodpovědnosti v této těžké době.

Skupiny Dreamcatcher, IN2IT a AleXa zveřejnily povzbudivou píseň Be The Future, která mládež povzbuzuje, aby byla opatrná a dodržovala pravidla hygieny a bezpečnosti, pro budoucnost. Podle zpěváků by si měli lidé důkladně mýt ruce, nosit masky, necestovat, kašlat při zakrytí úst a dodržovat bezpečnou vzdálenost od ostatních. I když se situace stabilizuje nebo necítíme příznaky, můžeme být nositeli nemoci a nakazit naše blízké.

Text a hudba jsou prací členů skupiny IN2IT (Jeong Yeontae, Yoo Jiahn) a kapely Love X Stereo a obsahují jak korejské, tak i anglické části. O produkci a videoklip se postaral tým Artmatic a Zanybros. Ve videoklipu se také objevil profesor a finalista 2020 Global Teacher Prize Yun Jeong Hyun.

Koupí nebo šířením skladby pomůžete právě osobám postiženým aktuální situací. Zůstáváním doma zachráníte životy.


ZDROJ: hindu.com


Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
46,9%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,6%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9